Tajemnica wytrzymałości regałów magazynowych

Regały magazynowe (szczegóły znajdziesz pod tym adresem: http://e-regaly.pl/category/regaly-magazynowe) mają różne zastosowanie. Z pewnością zazwyczaj korzysta się z nich w dużych halach magazynowych do przechowywania artykułów a także elementów produkcyjnych. Ale znajdują również zastosowanie w mniejszych magazynach, a także w domach prywatnych. Niektóre regały magazynowe doskonale nadają się do przechowywania przykładowo przetworów w spiżarni lub opon […]

28 marca 2015
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Kradzieże i oszustwa w sklepach

? Nie pokazuj wszystkim pieniędzy a także tego, gdzie je trzymasz.

25 marca 2015
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Stół z możliwością rozkładania albo okrągły stół? ? Funkcjonalny mebel do mieszkania

? Lakierem ? Płyty pilśniowa

21 marca 2015
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Kiedy należy zakupić regał metalowy?

Naturalnie pierwszym skojarzeniem z meblami metalowymi powinien być magazyn. Właśnie w nim wykorzystujemy je na ogół i są one wyraźnie najbardziej korzystne, ale to oczywiście tylko jeden z wielu przykładów zastosowania tego rodzaju wyposażenia w przedsiębiorstwie. Różnego typu regały metalowe (więcej szczegółów tutaj), jak też i inne meble, można wykorzystywać przykładowo, jako:

17 marca 2015
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Meble z metalu w mieszkaniu

Nie bój się zmian Mam świadomość tego, iż tego typu rozwiązanie może być bardzo kontrowersyjne, jednakże w rzeczywistości liczne grono architektów wnętrz korzysta z tejże możliwości, wstawiając w kuchniach jak również salonach regały (więcej na tej stronie) z metalu, które całkiem dobrze się sprawdzają.

29 stycznia 2015
Autor: Daley
Komentowanie nie jest możliwe

Coraz powszechniej kupujemy regały online!

Mało, kto wydaje sobie sprawę, że ostatnio Polacy coraz powszechniej decydują się na kupowanie mebli za pośrednictwem internetu. Co za tym idzie, w podobny sposób zmienia się sytuacja, jeżeli chodzi o profesjonalne regały metalowe. Dlaczego tak mocno spodobało nam się robienie takich zakupów on line oraz co właściwie ciągnie nas do nich?

29 stycznia 2015
Autor: Daley
Komentowanie nie jest możliwe

Przyzwyczajenia klientów

Panie kasjerki, widząc moje zagubienie, pomogły mi. Dowiedziałem się też, że tak powinno być. Ponieważ te towary, które najczęściej się kupuje i które najlepiej się sprzedają, są specjalnie umieszczone na końcu sklepu. Konsument musi przejść przez cały sklep jak również ujrzeć wszelkie regały sklepowe, nim znajdzie to, co go interesuje, bo jest szansa, że wrzuci […]

29 stycznia 2015
Autor: Daley
Komentowanie nie jest możliwe

Regały magazynowe paletowe

Główną cecha regałów metalowych jest efektywne składowanie ładunków spaletyzowanych. Dobranie właściwego rozwaiązania nie jest rzeczą łatwą, dlatego też warto skonsultować się z fachowcem, jaki pomoże wybrać właściwe regały i zaplanuje ich rozstawienie w magazynie.

29 stycznia 2015
Autor: Daley
Komentowanie nie jest możliwe

O tym, jak kupowałem regały metalowe

Niektórym może wydawać się, że meble a także regały (http://e-regaly.pl/) z metalu to przede wszystkim towary dedykowane dla przedsiębiorstw. Oczywiste, że jest w tym sporo prawdy, lecz nie ulega chyba wątpliwości, iż w końcu w marketach budowlanych oraz w sieci można kupić dziesiątki, jeśli nie setki rożnego typu regałów, z których warto korzystać w gospodarstwach […]

28 stycznia 2015
Autor: Daley
Komentowanie nie jest możliwe

Meble modern w pokoju dziecięcym

Online znaleźć można dziś tak sporo inspiracji do dziecięcego pokoju, iż właściwie nie musimy się zamartwiać o pomysły do swojego domu. Zaglądamy do Internetu oraz natychmiast wiemy, jakie meble dla dzieci zakupić, jak je ustawić i jakie dopasować dodatki. To tak łatwe, iż aż trudno w to uwierzyć.

28 stycznia 2015
Autor: Daley
Komentowanie nie jest możliwe