Pokój dla dwojga

Drugi narożnik można także wykorzystać różnie. Może to być np. spory podest o wysokości około pół metra, na którym można stworzyć 2 kąciki do edukacji. Z kolei pod podestem uzyskamy miejsce na 2 spore szafki.

22 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Herbata bez tajemnic

• Czajniczek do parzenia herbaty – może być porcelanowy, szklany czy też z metalu.

22 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

jak właściwie urządzić magazyn?

Wyposażenie magazynu sklepowego Ustawiając regały w magazynie, trzeba zachować właściwe odległości pomiędzy nimi, gdyż wózki ręczne jak również wózki widłowe, którymi transportuje się towary, powinny posiadać wystarczającą ilość miejsca. Na ogół towar do magazynu jest sprowadzany na paletach, które nierzadko nie są rozładowywane. Należy zatem przeznaczyć też miejsce w magazynie na składowanie tych palet.

22 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Czym są regały paletowe?

Regały magazynowe paletowe są typem wyposażenia magazynowego. Wykorzystujemy je do krótkiego składowania towarów jednego rodzaju. Dzięki zastosowaniu takiego rodzaju regałów jest możliwe najwłaściwsze wykorzystanie powierzchni magazynowej i minimalizacja kosztów związanych ze składowaniem towaru.

21 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Uwaga – dzieci!

Stoły są produkowane w różnorakich stylach. Począwszy od takich sprzed lat – oglądamy takie w muzeach, przez bajkowe wzory, aż do najbardziej nowoczesnych.

21 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Swojskie plecionki

Zastosowanie wikliny w pomieszczeniach kuchennych Wyplatanych drobiazgów nie powinno zabraknąć szczególnie w pomieszczeniu kuchennym. Tam, gdzie zwykle koncentruje się życie całej rodziny, powinien panować nastrój ciepła oraz przytulności. Wniosą go nie tylko wiklinowe kosze, ale również różnego typu podkładki lub oploty naczyń. Są one niezwykle dekoracyjne i zarówno funkcjonalne, gdyż rewelacyjnie izolują temperaturę. Zabezpieczają, zatem […]

20 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Wady i zalety łóżek piętrowych

Łóżko piętrowe jest najlepszym wyjściem z sytuacji, kiedy posiadamy niewiele miejsca, aby wstawić 2 łóżka wolnostojące. Podejmując jednakże decyzję o jego zakupie, powinniśmy poznać zarówno plusy, jak też wady tego typu mebli.

19 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Kupujemy krzesła do stołu

Inaczej krzesła (więcej szczegółów pod tym adresem) windsorskie, jakie mają ażurowe oparcie. Pasują do stylu prowansalskiego oraz shabby chic. Mogą występować zarówno z oparciem, jak i bez niego. Wyjątkowo eleganckie a także nadające wnętrzu charakteru.

18 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Porady dla właścicieli sklepów osiedlowych

• Utrzymuj porządek. Niestety, ale w małych sklepach nierzadko panuje nieporządek. Towary układane są bez ładu a także składu, a to sprawia, że mniej kontrahentów będzie tam zaglądać. Chyba nie chcesz, aby klienci zapamiętali twój sklep jako brudny i nieporządny? Jeżeli nie, to pomyśl o zmianach.

17 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł

Meble z drugiej ręki

Bardzo często sprzedawcy mają meble z litego drewna w konkurencyjnych cenach. Ponieważ sprowadzają je z zagranicy, a tam są stosunkowo tanie, to mogą zaoferować w praktyce dobre ceny, które nie odzwierciedlają dobrej jakości wykonania. Dzięki temu właściciele komisów są zadowoleni, gdyż zarabiają na sprzedaży, a klienci cieszą się, że mogą taniej nabyć wymarzone meble.

16 listopada 2014
Autor: Daley
Skomentuj artykuł